Начальник Генштабу ЗСУ Віктор Муженко про адекватну вогневу відповідь ворогу

«Українські Збройні Сили виконують умови припинення вогню, які були визначені під час переговорів у Мінську, але мають право адекватно реагувати на провокації зі сторони противника». Про це 17 лютого заявив в Києві начальник Генерального штабу — Головнокомандувач Збройних Сил України генерал армії Віктор Муженко під час чергової щорічної зустрічі з членами Київської асоціації військових аташе.

«Після чергового оголошення перемир’я, яке наступило з «нуля» годин 9 лютого, Українські Збройні Сили, дотримуючись тих домовленостей, які були досягнуті в Мінську, відвели відповідне важке озброєння від лінії зіткнення у відповідні райони, навіть не дочекавшись інформації про відповідні дії протилежної сторони. Дійсно, за цей період кількість обстрілів із важкого озброєння значно зменшилась, і це тривало до позавчорашнього дня», — сказав начальник Генерального штабу Збройних Сил України.

Муженко пояснив, що протягом останніх днів спостерігається певне збільшення кількості мінометних обстрілів наших позицій з боку ворога, а також застосування противником танків.

Щодо вогневої відповіді з боку українських захисників, Головнокомандувач Збройних Сил України заявив: «Збройні Сили виконують своє завдання, і мають право адекватно реагувати на всі ті порушення, які відбуваються в районі антитерористичної операції на лінії зіткнення. Є відповідальність командирів, згідно повноважень, за належне реагування на ті чи інші провокаційні дії. Скажу одне — вогонь у відповідь у нас у кілька разів менший за інтенсивність обстрілів з протилежної сторони».

Також начальник Генштабу ЗСУ спростував чутки про «колони танків», які нібито були помічені у Донецьку.
За матеріалами Управління зв’язків з громадськістю Збройних Сил України

Коментарі 1

  • Oh so true. While I see the point of the 5 paragraph essay (and the 5 sentence paragraph that goes into it), I do wish that more people would say, “Now that you’ve mastered the ‘rules,’ throw them away. Because they’re not rules, they’re guidelines to help us communicate. Connomicatium’s what it’s really all about.” And communication only matters if you’ve got an idea to communicate.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *